איך תמנעו פריצת כספות - המרכז הארצי לכספות 073-7841511
 
 
 
 
 

איך תמנעו פריצת כספות

 
 
כספת מהווה אמצעי מגן חובה בכל בית ומשרד לשמירה על רכוש יקר, תכשיטים שעברו בירושה, יצירות אמנות, מסמכים אישיים, דרכון, כלי נשק וכיוצא בזה. ב"חברת המרכז הארצי לכספות ומנעולים" אשר מתמחה בייצור, ייבוא ושיווק של כספות מכל הסוגים, תוכלו למצוא כספות העומדות בדרישות ובתנאי חברות הביטוח ורשויות החוק, על מנת להגן על רכושכם מפני גניבה. 

בנוסף מתוך הרצון למנוע פריצת כספות אשר נמצאות ברשותכם, יש לבצע התאמה של הכספות כאשר לבית תתאים כספת אחרת מאשר כספת ייעודית שמטרתה לעמוד במשרד.
 
 
 
פריצת כספות
 
 
 

איך נמנע פריצת כספות?

 

  • תקלה בכספת: חלק מהפריצות היזומות, מתרחשות כי נשכח הקוד לכספת או כי התרחשה תקלה פיזית בכספת עצמה, כגון, תקלה במנעולים או במנגנון. פנו אלינו עוד היום ונשלח אליכם "פורץ מוסמך" מטעם החברה שלנו, "חברת המרכז הארצי לכספות ומנעולים", שידע לסייע לכם באופן מהימן ביותר בפתרון התקלה.

 

  • התאמת הכספת: שימוש בכספת איכותית המותאמת באופן פרטני לביתכם או לעסק שלכם. חשוב להקפיד על רכישת כספת בטוחה ואמינה לבית ולעסק ועל שימוש נכון בכספות למטרותיהן, לדוגמא, כספות ביתיות לא יתאימו לבית עסק. המוצרים שלנו עומדים בסטנדרטים אירופאיים ואמריקאים מחמירים וגם בתקני מכון התקנים הישראלי. לא מומלץ כלל להסתמך על הכספות שניתן לקנות בכל חנות כלי עבודה או רשתות "עשה זאת בעצמך", שכן, הן קלות לפריצה.

 

  • עגינה: אבטוח נכון ועגינה מותאמת לכספת יפחיתו פריצות וניסיונות לעקירת הכספות בשלמותן מהקיר. יש להקפיד שהכספת תהיה מקובעת ביציקת בטון בקיר ולא מחוברת בברגים המקלים על הגנבים לשלוף אותה.

 

  • השלמת מערכת אבטחה היקפית: בנוסף לשמירת דברי הערך הרגישים והיקרים בכספות, מאד מומלץ להוסיף מערכת אבטחה היקפית שתסייע במיגון ואבטחת מבנה בית העסק או הבית הפרטי. מערכת אבטחה תתריע בזמן אמת באמצעות אזעקה, צלצול למוקד אבטחה או שליחת מסרון אוטומטית לנייד הלקוח, על ניסיונות פריצה אל בית העסק והבית ואף יכולה להרתיע פורצים מלפרוץ אל המבנה, העסק או מקום המגורים.

 
ב"מרכז הארצי לכספות ומנעולים", נשמח לייעץ ולהתאים לכם כספות איכותיות לפי דרישת חברות הביטוח ורשויות החוק. צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 1800-322321.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03