ארונות קודש - המרכז הארצי לכספות ומנעולים 073-7841511
 
 
 
 
 
 
 
 

ארון קודש כספת

שומרים על ספרי התורה – דואגים למיגון ארונות קודש!

המרכז הארצי לכספות ומנעולים מתמחה באספקת פתרונות מיגון מגוונים של טובי היצרנים. כל המוצרים עומדים בדרישות תקן מחמירות ביותר, ומבטיחים הגנה טובה על ארונות הקודש. לחברה ניסיון רב ומוניטין, שנצבר בזכות איכות מוצריה וטיב שירותיה.

להצעת מחיר למיגון ארונות קודש חייגו למספר 1800-322321 –

יש לכם את כל הסיבות לבחור בפתרונות של מרכז הכספות:

•ניסיון רב שנים
•ייצור וייבוא מוצרים בהתאמה אישית ללקוח
•שירות מקצועי ואיכותי לכל לקוח
אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע רב

מיגון ארונות קודש הינו חובה מוסרית


ארונות הקודש מכילים ספרי תורה שעלותן הכספית גבוהה מאוד, אך חשוב מכך, מדובר בחפץ קדוש, שצריך להישאר בידיים הנכונות, שיודעות לנהוג בו בכבוד הדרוש. אסור לחלל את ספר התורה ויש לנהוג בו בצורה מיוחדת. רק אנשים מורשים, בעלי הכשרה ייעודית, מורשים לגעת בתכולתו של ארון הקודש, ובידיים הלא נכונות הוא עלול להינזק.

יש לזכור גם שספר התורה כשלעצמו הוא מוצר יקר מאוד ובעל חשיבות גבוהה. הוא בעל תפקיד חשוב בטקסים שונים בחגים ובחיי העם היהודי בכלל. אובדן או גניבה של ספר התורה יחייב את הקהילה בהוצאה כספית גבוהה מאוד.

מכל הסיבות הללו, חשוב להשקיע במיגון ארונות קודש, ובכלל, לעשות את כל מה שניתן בכדי למנוע גניבות של ספרי תורה.

איך ממגנים ארונות קודש?אחת הדרכים למגן ארון קודש היא כספת ייעודית לספר התורה. המרכז הארצי לכספות ומנעולים משווק כספות ייעודיות, המותאמות במיוחד עבור ארונות קודש. כספות אלו מהודרות, קשות לפריצה ועומדות בתקנים המחמירים ביותר. ישנו מבחר גדול של כספות, לרבות גדלים שונים, מחירים מגוונים ומנגנוני פתיחה מסוגים שונים.
דרך נוספת היא למגן את ארון הקודש באמצעות סורג ואזעקה המחוברת אליו. האזעקה תופעל בכל ניסיון לפגוע בסורג, ותאפשר למנוע את הפריצה.

המרכז הארצי לכספות מציע שלל פתרונות מיגון לארונות קודש, תוך התאמה מיוחדת לצרכים ולתקציב של הלקוח.
שירות זה ניתן בעיקר לבתי כנסת ולמוסדות דת שבהם יש ארון קודש. אם כי, גם אנשים פרטיים, ששומרים בביתם ספרי קודש יקרי ערך יכולים ליהנות משירות זה. מבחר המוצרים האיכותיים מאפשר מתן פתרון טוב לכל לקוח.
המרכז הארצי לכספות מצטיין לא רק באיכות מוצרים, אלא גם בטיב השירות. אנשי המקצוע הוותיקים של המרכז דואגים להתאים את הפתרון הנכון ביותר לכל לקוח ודואגים להתקנה איכותית ונכונה של כל מוצר ומוצר.

הצטרפו אל חוג לקוחותינו המרוצים, ותיהנו גם אתם משירות ברמה הגבוהה ביותר וממוצרי איכות, שילוו אתכם שנים רבות.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03