בחירת מנגנון הכספת - המרכז הארצי לכספות 073-7841511
 
 
 
 
 

בחירת מנגנון הכספת

 
 

מדוע חשוב לבחורבמנגנון נעילה נכון לכספות?

כספות מהוות את האמצעי הנוח ביותר לשמירה על החפצים יקרי הערך שלנו. הן נמצאות בשימוש לא רק במקומות מסחריים, כמו בנקים, בתי מלון ומפעלים, אלא גם בבתים פרטיים. 

בחירה בכספות איכותיות וטובות בעלות מנגנון נעילה שמתאים הן למשתמש, הן לגודל החפצים והן למיקום, מאפשרת פשוט לשמור על החפצים שלנו בצורה טובה ובטוחה יותר.

 
 
 
כספת
 
 
 

מאילו בחינות צריך להתאים מנגנון הנעילה?

 

בראש ובראשונה,המנגנון של הכספת צריך לאפשר אבטחה מקסימלית של החפצים שלנו, אולם זהו אינו העניין היחיד שיש להתחשב בו כאשר בוחרים כספות. בנוסף לעניין הבטיחות, שהוא בהחלט חשוב ביותר, יש להקפיד גם שהמנגנון יספק נוחות למשתמש. קרי, המנגנון צריך להיות מספיק פשוט ומובן להפעלה על מנת שיהיה קל לפתוח אותו עבור בעלי הכספות. 

למשל, לאנשים שקשה להם לזכור פרטים קטנים, לא מומלץ להשתמש במנעול קומבינציה, שדורש זיכרון שלקוד מסוים. עבור אחרים, דווקא קשה יותר לשמור על חפצים קטנים כמו מפתחות, כך שעבורם נעילות מסוגים אחרים תהיינה מתאימות יותר. כדאי להכיר מראש את סוגי המנגנונים הקיימים ואז לבחור את הכספת הרצויה בהתאם לכך.

 
 

נעילה באמצעות מפתח

 

השיטה הוותיקה ביותר לפתיחת כספות, היא שימוש במפתח. כאשר מדובר במנגנון של מנעול ומפתח שהוא איכותי,הכולל מערכות הגנה כמו בריחים וכדומה, זוהי שיטה מאוד יעילה למניעת פריצות של כספות. עם זאת, חשוב לזכור כי מפתחות הם דבר שניתן לאבד ולאחר איבוד של מפתח במקרים מסוימים אף ניתן לשכפל אותו. לכן, אם מנגנון זה נוח עבורכם, חשוב לבדוק שאתם קונים כספת בעלת מנגנון מאובטח שלא מאפשר שכפול מפתחות בצורה פשוטה.

 
 

נעילה ביומטרית

 

השם החם בעולם האבטחה היום הוא מנגנונים ביומטריים, שקוראים את טביעת האצבעות של המשתמש. מנגנון כזה מתאים לאחסון של חפצים רגישים מאוד מבחינת ערכם הכספי, או מבחינת סודיות. מערכת זו נחשבת ליקרה יחסית וזאת מפני שהיא מאוד מתוחכמת ויעילה. היתרון הגדול של מערכת נעילה ביומטרית, הוא שהיא מאפשרת למעשה רק לבעלי הכספות לפתוח אותן, ללא כל יכולת לפתיחתן על ידי אנשים זרים אחרים.


 
 

מנעול קומבינציה

 

זהו מנגנון מכני ידוע ומפורסם בו פותחים את הכספות באמצעות קומבינציה של קוד מסוים. מנגנון זה נחשב לאמין מאוד ולעמיד לאורך זמן. הוא מועד להרבה פחות תקלות מהמנגנונים האלקטרוניים והוא בהחלט מספק הגנה טובה. עם זאת, הוא עדיין נחשב לפחות מתוחכם ובעל הגנה מעט פחותה מהמנגנונים האלקטרוניים השונים.

 
 

המרכז הארצי לכספות – לרכישת כספות איכותיות באמת

 
 
 

אם אתם מעוניינים ברכישה של כספות עבור ביתכם או עבור העסק שלכם, חשוב שתרכשו אותן מהמומחים בתחום. אנו במרכז הארצי לכספות מספקים את הכספות האיכותיות ביותר בשוק, שיספקו עבורכם הגנה מושלמת על כל הדברים היקרים לכם. אנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי וסיוע מלא בבחירת הכספות שיותאמו לכל צורך או מטרה שלכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03