דלתות ביטחון - המרכז הארצי לכספות ומנעולים 073-7841511
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דלת ביטחון
 
 
צור קשר
 
מידע נוסף
 
 
 
 

דלתות ביטחון – הדלת שלכם לביטחון ולראש שקט


בין אם מדובר במסמכים מסווגים, בחומרים מסוכנים או ברכוש רב ערך, כאשר ברצונכם להקנות לעצמכם וללקוחותיכם תחושת ביטחון וראש שקט, אתם זקוקים לדלת ביטחון.

בעולם התחרותי של ימינו, כדי להוביל ולשמור על היתרון האישי, יש דברים שצריך לשמור מאחורי דלתיים סגורות ולהרחיקם מעיניים וידיים זרות. במקרים רבים, דלתות ביטחון יכולות אף להידרש על ידי חברות הביטוח, בטרם ניתן יהיה לבטח את העסק או המוסד. במקרים אחרים, כמו למשל במקרה של אחסון נשקים, תרופות, סמים וחומרים כימיים אחרים, כספות או דלתות ביטחון יכולות להיות אף דרישה לפי החוק ומטעם המשטרה.

זהו בדיוק המקום בו המרכז הארצי לכספות ומנעולים נכנס לתמונה. אנו, במרכז הארצי, מתמחים בתכנון ובהתקנה של פתרונות מיגון ואבטחת רכוש מסוגים שונים, עבור לקוחות מכל ענפי המשק בישראל., מדלתות ביטחון בסיסיות ועד לדלתות ביטחון במשקל של כ- 500 ק"ג, לחדרי נשק.

דלתות ביטחון עושים במרכז הארצי לכספות ומנעולים!
התקשרו עוד היום - 1800-322321

יש דלתות ביטחון ויש דלתות ביטחון של המרכז הארצי לכספות!

דלתות הביטחון הן עזר ביטחון ובטיחות אידאלי, בשילוב עם עזרים נוספים, כגון כספות, ארונות ביטחון, סורגים וכיו"ב. יתרונן בכך שהן מאפשרות לאבטח אזור יותר גדול, ובאופן זה לספק פתרון אבטחה יותר גדול מזה המתאפשר באמצעות כספת רגילה. בדלתות ניתן לשלב אלמנטים שונים על מנת להגביר את רמת המיגון אותן הן מספקות, כגון מנעולי קומבינציה, מנעולים בריח כבדים, מנעולים ביומטריים ועוד.

מתקשים להחליט מהו אמצעי הבטיחות המתאים עבורכם ומה מידת ההשקעה המתאימה שתניב עבורכם את התועלת הגבוהה ביותר עבור השקעתכם? נציגי מרכז הכספות הארצי ישמחו לעמוד לשירותכם וללוות אתכם לכל אורך הדרך. המומחים שלנו יאבחנו את צרכי האבטחה שלכם, יקשיבו לדרישותיכם ולמסגרת הזמן והתקציב העומדים לרשותכם ויסייעו לכם בהתאמת הדלתות ועזרי האבטחה המתאימים ביותר עבורכם.

רוצים ללכת על בטוח? התקשרו אל המומחים שלנו, עוד היום: 1800-322321

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03