בחירת מנגנון הכספת - המרכז הארצי לכספות 073-7841511
 
 
 
 
 

דרישות חברות הביטוח בענייני כספות

 
 

כספת ביתית מסייעת לכם בשמירה על חפצים הערך הקרובים ללבכם

רבים מן האנשים מחזיקים בדירותיהם חפצים בעלי ערך רב – כספית או רגשית. בין אם מדובר בכסף מזומן, תכשיטי זהב ואבנים יקרות, או בכל חפץ בעל שווי ומשמעות סנטימנטלית, אחסנתו בכספת תוריד דאגה אחת מהלב שלכם. 

אחסנת חפצים יקרים בכספות ביתיות הפכה לפתרון נגיש ופשוט בשנים האחרונות, כך שניתן למצוא בשוק מגוון פתרונות אחסון בטכנולוגיות האבטחה המתקדמות ביותר. כך תוכלו לחשוש מעט פחות ממקרים של פריצה וגניבה, ולדעת כי החפצים היקרים לכם ביותר שמורים ומוגנים. 

 
 
 
כספות ביתיות
 
 
 

חברות הביטוח דורשות התקנת אמצעים למיגון הבית ותכולתו

 

בטרם החתימה על פוליסת ביטוח דירה, חברות ביטוח רבות מבקשות לוודא כי המבוטח נקט בכלל אמצעי המיגון הרלוונטיים לשמירה על דירתו ועל תכולתה. לצד דרישה להתקנת דלת כניסה העומדת בתו תקן, סורגי ברזל על החלונות ומערכת אזעקה, במקרים מסוימים דורשת חברת הביטוח גם התקנה של כספת. התקנה כזו נדרשת בעיקר מבעלי דירות אשר ברשותם רכוש בשווי רב ויקר ערך המועד לגניבה במקרה של פריצה. 

 
 

הקפידו על רכישת כספות העומדות בתנאי חברות הביטוח

 

כדי שחברת הביטוח תאשר את הכספת שברצונכם לרכוש, חשוב לוודא כי הן עומדות בתנאים שאותה חברה מכתיבה. לרוב מדובר בקריטריונים הנוגעים לקיבוע חלל האחסון המאובטח אל הקיר או הרצפה בצורה שלא יהיה ניתן לעקור אותו בקלות ממקומו. בנוסף, הכספות נדרשות לעמוד בתקנים הנוגעים לסוג הנעילה שלהן, למשקלן ולעובי הדפנות שלהן – גם זאת, במטרה לוודא כי מדובר בפתרון אבטחה אפקטיבי ויעיל. 

 
 

מיגון הבית בפני פריצה מוזיל את מחירה של פוליסת הביטוח

 

ככל שתנקטו ביותר אמצעים לאבטחת הבית מפני פריצה, כך גם יורדים הסיכויים שתתבצע פריצה לביתכם. לאור זאת, גם חברת הביטוח הופכת את פוליסת ביטוח לתכולת הדירה לזולה יותר באופן משמעותי, שכן סיכויי הפריצה מתמעטים. במובן זה,התקנת כספת או מערכת אזעקה מתקדמת אמנם מלווה בהוצאה כספית – אך בטווח הארוך היא גם חוסכת לכם כסף רב. בנוסף, כמובן שעצם השמירה על אותו חפץ בעל ערך מפני גניבה גם כן מסייעת בחסכון הכספי ובמניעת עוגמת נפש. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03