השכרת כספות - המרכז הארצי לכספות השכרת כספות אמינות
 
 
 
 
 

השכרת כספות

 
חוגגים אירוע מיוחד, וזקוקים לכספת ליום אחד? יש לכם במשרד חפץ או מסמך חשוב? מעוניינים בכספת אמינה ואיכותית לתקופה מוגבלת בזמן? חברת המרכז הארצי לכספות ומנעולים מזמינה אתכם ליהנות משירות השכרת כספות.
 
להשכרת כספות חייגו אלינו 1800-322321
 
 
השכרת כספות
 
 
 
השכרת כספות מכל הסוגים
 
 
 

השכרת כספות מכל הסוגים

 
 
•כספות לבית או למשרד

•ארונות נשקים ותרופות
 
 
 
•כספות חסינות אש

•ועוד
 
 
 

השכרת כספת המתאימה לכם

 
חברתנו מתמחה בייצור ובייבוא של כל סוגי הכספות ולכל הצרכים. החברה מחזיקה במלאי גדול של כספות להשכרה, ולכן יכולה להתאים לכל לקוח ולקוח את המוצר הדרוש לו. אנו מספקים את השירות לכל פרק זמן הדרוש ללקוח, כאשר המוצרים מתאימים הן לשימוש ביתי והן לשימוש משרדי. בכדי להתאים את המוצר הנכון ביותר, ניתן לצין בפנינו את המטרה שלשמה אתם זקוקים למוצר, וכך אנו נדע לכוון אתכם למוצר הדרוש. בכל מקרה, כל שירותי החברה הינם דיסקרטיים וחסויים, וכל לקוח מקבל קוד גישה שידוע רק לו.
 

המוצרים הטובים ביותר במיוחד בשבילכם

 
חברת המרכז הארצי לכספות ומנעולים פועלת מזה שנים בתחום הכספות ומוצרי המיגון. החברה עובדת עם היצרניות הטובות ביותר בתחום, ויש לה ניסיון רב בהתאמת מוצרים ללקוחות שונים, ביניהם לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. עם השנים צברה החברה מוניטין רב, והיא זוכה באמונם של גופים בולטים במדינה, לרבות בתי חולים גדולים, משרד הביטחון, מלונות מוכרים ועוד
 
המטרה שלנו היא להתאים את השירות הנכון ביותר לכל לקוח ולקוח, ולכן אנו מציעים שירות השכרת כספות. שירות זה מאפשר ללקוח ליהנות מכספת המתאימה לצרכים שלו בזמן ובמקום שהוא זקוק למוצר.
 
אם אתם מחפשים חברה בתחום הכספות והמיגון, שעל שירותיה תוכלו לסמוך בעיניים עצומות, הגעתם למקום הנכון. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03