השכרת כספות לאירועים - המרכז הארצי לכספות 073-7841511
 
 
 
 
 

השכרת כספות לאירועים

 
באירוע שלכם אתם צריכים לחשוב על כל פרט

הפקה של אירוע היא לא עניין של מה בכך, ומדובר בתהליך ארוך ומרגש שבסופו אתם מגיעים ליום המיוחד, לעתים קרובות עייפים למדי. אתם צריכים לחשוב על פרטים רבים מאוד, ומטבע הדברים אתם חושבים על הדברים הגדולים והמשמעותיים ביותר תחילה – על בחירה של אולם או של גן אירועים, על האוכל שיוגש באירוע ועל המבנה שלו מבחינת מוזיקה, תכנית אומנותית וכדומה. אתם עובדים הרבה מאוד זמן על רשימת המוזמנים, על סידורי הישיבה ועל פרטים רבים אחרים – ואתם רוצים בסופו של דבר שהאירוע שלכם יהיה המאורע המרגש ביותר מבחינתכם והמהנה ביותר עבור כל הנוגעים בדבר.
 

חשיבה על הפרטים הקטנים - הזמנות ומתנות האורחים

 
חשוב מאוד לתכנן גם את הפרטים הקטנים, אלה שנראים לכם בתחילה חסרי משמעות או שאתם לא חושבים עליהם כלל וכלל, ואחד הפרטים האלה הוא כל מה שנוגע למתנות של האורחים, וספציפית לשיקים שנהוג לחלק באירועים האלה. בדיוק עבור המטרה הזאת, יש צורך מהותי ביותר בכספת באירוע שלכם, וישנם גם אולמות וגני אירועים בהם אין כספת שכזאת, ובמצב כזה אתם צריכים לפנות לשירות של השכרת כספות לאירועים – שירות שמבטיח לכם שהאירוע שלכם יהיה בטוח ושלא יסתיים בטעם רע מבחינתכם.
 
 
השכרת כספות לאירועים
 
 

למה בכלל צריך כספת

 
הסיבה שבגללה יש צורך בהשכרת כספות לאירועים, ושבאופן כללי יש צורך בכספת באירוע שלכם, היא שמדובר באירוע שבו יש גם לא מעט כסף שמועבר אליכם דרך המעטפות של האורחים שלכם. המתנה הנהוגה בחתונות בישראל היא כסף, ואנחנו מביאים לאירוע שיקים או כסף מזומן שאותו שמים במעטפות בכניסה לאירוע. בחלק גדול מהאירועים, הכסף שניתן לנו באירוע הוא הכסף שעליו אנחנו סומכים במידה רבה עבור כיסוי ההוצאות של האירוע, מה שהופך את הבטיחות של הכסף הזה למשמעותית הרבה יותר.

בשנים האחרונות שמענו על מקרים של עבריינים שאולמות אירועים וגני אירועים מהווים עבורם מטרה, והם מחפשים מעטפות לא שמורות היטב בכדי לגנוב את הכסף המשמעותי והחשוב כל כך, בסכומים שיכולים להיות גבוהים ביותר ובפגיעה שיכולה להיות משמעותית ביותר. לכן, כספת היא חלק בלתי נפרד מהאירוע – בכדי לשמור על האירוע עצמו.
 
 

מדוע וכיצד כדאי לשכור

 
 
 
במידה ובחרתם לערוך את האירוע שלכם בגן אירועים או באולם אירועים שבו אין כספת, או שאתם בוחרים במיקום לא סטנדרטי של שטח פתוח כזה או אחר לאירוע, אתם לא צריכים לשנות את התכניות שלכם – מדובר בבחירה חשובה מאוד עבורכם ואתם צריכים ללכת עם מה שמתאים לכם. עם זאת, במצב כזה אתם פשוט צריכים שירות של השכרת כספות לאירועים. 

הכספת עצמה לא צריכה להיות גדולה מדי, וישנן כספות המותאמות במיוחד עבור מעטפות, כולל חריץ הכנסה. בסופו של האירוע אתם פשוט פותחים את הכספת בקוד שידוע רק לכם, ולוקחים את כל המעטפות שניתנו לכם – ומחזירים את הכספת לשירות ההשכרה אליו פניתם. מדובר בפתרון אלגנטי, חסכוני ונוח.
 
 
 

המרכז הארצי לכספות - גם עבור האירוע שלכם

 
 
 
המרכז הארצי לכספות יודע להתאים ללקוחות הרבים שלו את כל הפתרונות שנחוצים להם עבור אחסון מאובטח, והדבר כולל גם שירות של השכרת כספות לאירועים בהתאם לצרכים של האירוע שלכם. אם אתם רוצים וצריכים לשכור כספת עבור האירוע שלכם, אנחנו נתאים לכם כספת שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם, נביא אותה אליהם וניקח אותה כשתסיימו את השימוש בה – במחיר נוח והוגן ועם שירות ובטיחות שאי אפשר להתחרות בהם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03