כספת ביתית - המרכז הארצי לכספות ומנעולים - 40 שנות ניסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
       כספות ביתיות
      כספת לבטיחות מקסימלית של היקר עבורכם

      אמנם כולנו רוצים עולם אוטופי בו כולם חיים בשלווה וביטחון לא אמור לעניין אותנו, אך המציאות קשה הרבה יותר וכל אחד יכול למצוא את ביתו לאחר פריצה או שוד שיותירו אותו המום ומוכה צער. מקרים אלו יכולים לפגוע ברמה הרגשית וגם ברמה הקניינית וגם התקנה של מערכת אבטחה לא תמיד מבטיחה בטיחות מלאה.
      פעמים רבות ישנם חפצים ששווים הרבה יותר מכסף עבורנו שמהווים ערך רגשי מוסף גדול מאוד שאין לו תחליף, כמו למשל תמונות מסוימות, קלטות, שרשראות או טבעות ועוד. ישנם גם טפסים או מכשירים ששווים כסף רב כמו למשל חוזה מסווג מאוד או מצעים מסוימים שהערך שלהם הוא רב. כספת ביתית יכולה לשמור על הדברים היקרים לכם כך שגם בעת פריצה תוכלו להיות בטוחים שהם נמצאים במקומם.

      כיצד נבחר כספות ביתיות ובלתי פריצות בצורה הטובה ביותר?

      כשבוחרים כספת ביתית, חשוב מאוד לבחור אותה לפי המידות המתאימות ולמצוא לה מקום הולם בבית. יש אנשים שמעדיפים למקם את הכספת בחדר השינה קרוב אליהם גם בעת השינה, לעומתם יש אנשים שמעדיפים למצוא מקומות לא שגרתיים כדי להקשות על המלאכה במציאתה על ידי פורץ פוטנציאלי. אפשר להתקין את הכספת בארון ואפשר להתקין אות בקיר, כאשר בכל מקרה היא מקובעת ובלתי חדירה. מה שחשוב הוא להזמין כספת בהתאם לממדים המתאימים לפי המקום בו תרצו לקבע אותה.

      לפני בחירת הכספת הביתית, חשוב לבחור חברה מנוסה וידועה שתבצע את ההתקנה בצורה מקצועית. ההתקנה חשובה לא פחות מאיכות הכספת עצמה כיוון שבמידה והיא לא תקובע היטב או שהמנגנון שלה ילקה בחסר, אתם תסבלו מאי נוחות ואפילו מכספת תקועה שיש סיכוי שתצטרך פריצה בהמשך. כספת צריכה להיות נוחה ונגישה וחשוב להשקיע בכספת איכותית מחברה מוכרת.
      לפני רכישת כספת חשוב להתאים אותה לצרכים. כספות יכולות להתאים גם לבית, גם לעסק וגם למשרד, כך שלכל אחת תהיה שימוש שונה. לכספת שמכילה רק תכשיטים ומסמכים חשובים, מספיק נפח קטן ביותר וכך היא גם לא תתפוס מקום רב. לעומת זאת, אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו מתלבט מה להכניס ומה לא להכניס מפאת חוסר מקום. כדאי לחשוב עם עצמכם מה בדיוק אמור להיות מונח בכספת וכך להתאם את הנפח שלה, כאשר לשיקול זה מגיע שיקול המקום בו היא אמורה להיות מונחת בבית.

       מה עוד צריך לדעת לפני רכישת כספת לבית?

       לפני רכישת כספת ביתית חשוב מאוד לעשות סקר שוק על מגוון הכספות הקיימות. ניתן לרכוש כספות בעובי משתנה החל משישה מילימטרים ועד כספות חזקות יותר, כמובן לפי צורך ולפי שיקולי תקציב. יחד עם זאת, ישנן כספות שהדלת שלהן אינה שקועה מה שהופך אותן לפריצות יותר. בררו היטב איזה סוג כספת אתם צריכים וחשוב שתוודאו שיש לה גם מערכת אזעקה. אזעקה מוסיפה המון לביטחון וכך תוכלו לקבל שליטה מלאה יותר על מי נוגע בה ומתעסק איתה גם כשאתם לא נמצאים.

       מה לגבי כספת ביתית יד שנייה?

       ישנן כספות שמגיעות חדשות מהניילון לעומת כספות שכבר היו בשימוש. תמיד רצוי לקנות כספת חדשה שב-ודאות לא נפרצה שכן כספת שנפרצה היא הרבה פחות טובה והמנגנון שלה פחות חזק. עם זאת, כספת יד שנייה יכולה להתאים במידה והיא עדיין שלמה ואף לא ניסו לפרוץ אותה כמובן אם היא מתאימה מבחינה הגודל והמשקל, מה גם שמחירה משמעותית זול יותר מכספת חדשה מהניילונים.

       פנו אלינו עוד היום!

       נשמח לעמוד לשירותכם, להעניק לכם מענה מקצועי על כל שאלה ולספק שירות מהיר ויעיל!

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   
   


  יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03