כספות כבדות - המרכז הארצי לכספות ומנעולים - הכספת המושלמת עבורך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כספות 30-TL
 
 
צור קשר
 
מידע נוסף
 
 
 
 
 
כספת UL-TL 30x6
 
 
צור קשר
 
מידע נוסף
 
 
 
 

כספות כבדות


כספות כבדות נועדו להגן על כסף, חפצי ערך, תכשיטים, תרופות, נשק ועוד, והן נמצאות על פי רוב בשימוש של ארגונים, חברות ועסקים. עם זאת, ניתן לפגוש את המוצרים הללו גם בבתים. כספות כבדות מתאפיינות בראש ובראשונה במשקל העצמי הרב שלהן. המדובר במוצרים שהגוף והדלת שלהם עבים מאוד ועשויים מבטון מזוין. מעבר לזאת, כספות אלו כוללות בקרת משתמש והן מוגנות בדרכים שונות מפני פריצות. המרכז הארצי לכספותמשווק כספות כבדות עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, ומקפיד על מכירה של מוצרים ברמת איכות גבוהה במיוחד. הכספות הללו קשות מאוד לפריצה וכמעט ולא ניתנות להרמה ללא מכשור מיוחד. חלק מהמוצרים אף מספקים הגנה זמנית מפני אש. החברה מייבאת את טובי המוצרים מהעולם כולו, ומייצרת כספות איכותיות שעומדות בכל דרישות התקן, תוך התאמה פרטנית לצורכי הלקוח. אנשי המקצוע המנוסים של החברה מספקים ייעוץ לכל סוגי הלקוחות בבחירת כספת שתשרת אותם בצורה הטובה ביותר.


כספות ממלאות עבורנו צורך מהותי בבית ובעסק


כמעט כל אחד מאתנו מבין היטב את הצורך החשוב בכספות – בין אם מדובר בכספות בשימוש ביתי ובין אם בכאלה המשמשות אותנו בבית העסק. הכספת ממלאת עבורנו את הצורך הבסיסי ביותר בבטיחות – אנחנו רוצים שהחפצים היקרים לנו ביותר והחשובים לנו ביותר יהיו כמה שיותר בטוחים, בין אם מדובר בבית שלנו ובין אם מדובר בבית העסק שלנו. יתכן כי הכספת נחוצה לנו עבור סכומי כסף גדולים, תכשיטים, מסמכים חשובים או כל חפץ בעל ערך אחר – אבל המהות היא שנבחר בכספת הבטוחה ביותר והאיכותית ביותר עבור הצרכים שלנו. במקרים מסוימים, נחפש אפשרויות של כספות כבדות – וכעת נבין מה זה בדיוק אומר.

מה בדיוק מאפיין כספת כבדה?


    ·מהי כספת כבדה? מתקני אבטחה מסוג זה הן ברמת בטיחות גבוהה יותר מהכספת הממוצעת, ויש לכך כמה וכמה סיבות. הסיבה הראשונה היא העובי – מדובר בכספות עבות וחזקות שלא ניתן לפרוץ בצורה חיצונית דרך שלד הכספת. מעבר לכך, מנגנון הנעילה הבטיחותי שלהן מבטיח את הבטיחות המקסימלית בהן, והמשקל והגודל שלהן גם מונע גניבה שלהן עצמן. כך, מדובר באמצעי האחסון הבטיחותי ביותר שבו תוכלו לבחור, שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של משטרת ישראל, מכון התקנים וחברות הביטוח.

    ·כיצד לבחור נכון? כשבוחרים כספות כבדות, כמו עם כל כספת אחרת, צריך להסתכל על הפרמטרים המשמעותיים של השימוש היום יומי בכספת. אנחנו צריכים להסתכל על גודל הכספת ולהבין האם היא מתאימה עבור המרחב אליו היא מיועדת מחד, ועבור היקף האחסון שנחוץ לכם מאידך. כך, אתם זקוקים למבחר איכותי שיאפשר לכם לבחור בכספת המתאימה ביותר לצרכים שלכם, וכמובן שגם במחיר ההוגן ביותר.

    אנחנו הכתובת שלכם לכל כספת


    אם אתם רוצים לבחור כספת בצורה הנכונה ביותר, וכאשר מדובר בכספות כבדות במיוחד, אתם צריכים את המקצוענים בתחום – ואצלנו במרכז הארצי לכספות אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו את מה שנחוץ לכם ושנתאים לכם את הכספת האיכותית ביותר והמתאימה ביותר לצרכים שלכם מכל בחינה.

    לקבלת מידע וייעוץ חינם חייגו עכשיו 1800-322321 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03