כספת אישית - בבית, במשרד או בבנק - המרכז הארצי לכספות 073-7841511
 
 
 
 
 

כספת אישית - בבית, במשרד או בבנק

 
 

כיצד לשמור על בטחון המסמכים היקרים לנו 
אנשים משתמשים בכספות לצרכי אכסון של חפצים יקרי ערך רבים. כסף, תכשיטים ומסמכים הם המוצרים הנפוצים ביותר לאחסון בכספות אישיות, אך הם אינם היחידים.
 
במאמר הבא נפרט עוד כספות אישיות, ונעזור לכם לבחור את סוג הכספות המתאים לכם ביותר – כספות אישיות ביתיות,כספות אישיות משרדיות או כספות אישיות בנקאיות. 

 
 
 
כספת
 
 
 

איך נמנע פריצת כספות?

 

  • כספת אישית ביתית: כספות אישיות ביתיות הינן סוג הכספות הקטן ביותר. תכולתן של כספות אישיות ביתיות הינה הנמוכה ביותר מבין שלושת האופציות הקיימות. יתרונן של כספות מסוג זה הוא קרבתן ללקוח – כספות אלו ניתן להתקין באופן חשאי בכל אחד מחדרי בית הלקוח. קיימים מקרים בהם קיימות כספות סודיות בבית, שרק אחד מבני הבית מודע לקיומן או לסיסמתן. חסרונן של כספות אלו הוא שכל אדם הפורץ לבית עלול להבחין בהן ולקחת אותן עמו, במידה והוא מודע לקיומן. משום גודלן הנוח, ניתן להסתיר כספות אלו מן העין, ובכך למזער מאוד את הסיכוי לפריצתן. 

 

  • כספת אישית במשרד: כספות אישיות למשרד הינן כספות המגיעות בגודל קטן וגודל בינוני. בכספות אישיות במשרד,בניגוד לכספות ביתיות, לרוב מאכסנים חומרים החיוניים לקיום העסק. קיימים אנשים אשר מעוניינים לשמור מידע או חומרים מסוימים בסתר מבני ביתם, ויעדיפו להשתמש בכספות אישיות במשרד. במידה ומדובר במשרד מאובטח היטב, מוטב תמיד לאחסן חפצים יקרי ערך בכספות המשרדיות, הנשמרות לאורך כל שעות היממה. במידה ומדובר בדברים להם אתם זקוקים במהלך יומכם, מוטב לאחסן אותם בכספת ביתית. בנוסף, כספות אלו גם הן חשופות לפרעות במקרים בהם מתבצעת פריצה למשרד. גם כספות משרדיות ניתן להסתיר בתוך קיר המשרד האישי. 

 

  • כספת אישית בבנק: אמצעי אחסון כסף נפוץ הינו שימוש בכספות הבנקאיות. יתרונן הגדול של הכספות האישיות בבנק הוא השמירה הקבועה והכבדה עליהן. כיום, מתנהלות פחות פריצות לבנקים הגדולים מאשר בעבר, ובמידת הצורך ניתן לבטח את תוכן הכספות האלו למקרים של אובדן וגניבה. כספות בנקאיות מגיעות בכל הנפחים הדרושים, החל מכספות קטנות מאוד וכלה בכספות ענק. ניתן לאחסן בכספות הבנקאיות גם דברים יקרי ערך ומסמכים אשר אינם כוללים כסף. במידת הצורך, וודאו האם קיימת חובה לדווח על תוכן הכספות לבנק האחראי, ופעלו בהתאם.

 
 

פרמטרים חשובים נוספים:

 
בעת בחירת כספות, חשבו על עלותן הצפויה. אנו ממליצים להשקיע בכספות איכותיות, משום חשיבות הכספות והחומרים המאוכסנים בהן. רכשו כספות העשויות מחומרים איכותיים ויוקרתיים, מיוצרות בידי יצרן בעל שם ועברו את כל בדיקות העמידות הנדרשות. חשבו מה הוא המקום בו תעדיפו לאחסן את הכספות – בתוך הקיר, על המדף, תחת השולחן ועוד. חשבו את המקום הדרוש לכספות, ואת נפח הכספות בו אתם מעוניינים. 
 
 

קוד הכספת

 
רכשו כספות המופעלות באמצעות שימוש בקוד, או מערכות הגנה מתוחכמות נוספות. זכרו כי קיימים חומרים רגישים רבים בכספות שברשותכם, ואינכם רוצים כי קוד הכניסה יהיה פשוט מדי לניחוש ולפריצה. 

קיימות כספות המופעלות באמצעות שימוש בטביעת אצבע, או מספר מנעולים חדשניים.
 
 

רכשו כספת איכותית ועמידה

 

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לכם לבחור בסוג הכספות המתאים לכם ביותר. בעת רכישת כספת חדשה, חשבו האם תרצו למקמה במשרד, בביתכם או בבנק שלכם. הקפידו על רכישת כספת איכותית, איתנה ועמידה. וודאו כי הכספת מתאימה לכם מבחינת נפחה ומבחינת המקום אותו היא תופסת במרחב. במידת הצורך, הסוו כספת זו בסביבתה ושמרו בסוד את קיומה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03