כספת אלקטרונית - המרכז הארצי לכספות ומנעולים 073-7841511
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כספת אלקטרונית – הגנה מושלמת לחפצים שלכם

אם אתם מחפשים אחר פתרון שיאפשר לכם לאחסן את החפצים יקרי הערך שלכם בכספת בעלת רמת אבטחה גבוהה במיוחד, כספת אלקטרונית היא הפתרון המושלם עבורכם.
פתרון זה בנוי על פי אותו עיקרון של הכספת המכאנית, אולם במקום לסובב מנגנון עם מספרים באופן ידני, מקישים את הקוד באמצעות לחצנים אלקטרוניים. רמת המיגון זהה, והשימוש הרבה יותר קל ומהיר
כספת אלקטרונית

למי מתאימה הכספת האלקטרונית?

הכספת מתאימה בעיקר לשימוש ביתי ומשרדי, כאשר ניתן לרכוש אותה בגדלים שונים בהתאם לכמות ולגודל של החפצים שתרצו לאחסן בה. גם מוסדות שונים כמו בתי מלון ומקומות עבודה שמעוניינים להציע לאורחים ולעובדים פתרונות אחסון מאובטחים רוכשים בדרך כלל כספות אלקטרוניות, שמספקות מיגון בטוח.

לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 1800-322321 ונשמח לעמוד לשירותכם.

מהי בדיוק כספת אלקטרונית ?

·מה זה אומר? כספת אלקטרונית היא כספת המבוססת על עקרון פשוט מאוד – הנעילה המכאנית החזקה של הכספת עודנה קיימת ובטוחה כפי שהיא קיימת בכל כספת איכותית אחרת, אך מנגנון הפתיחה לא מבוסס על פתיחה מכאנית מיושנת אלא על פתיחה אלקטרונית עם קוד. כך, אנחנו הופכים את הכספת לנוחה יותר לשימוש ונגישה יותר לשימוש עבור כל אחד מאתנו – וגם מפחיתים את הבלאי של מנגנון הפתיחה המכאני המיושן.

·מדוע זו השקעה איכותית? כספת אלקטרונית היא כספת איכותית ביותר מכמה וכמה בחינות. בתור התחלה, אנחנו לא מוותרים על כלום מהבטיחות של הכספת ומהאיכות שלה, ומעבר לכך אנחנו גם משקיעים בנוחות שלנו בשימוש בה לאורך זמן. כך, מדובר בהשקעה של כסף שמוכיחה את עצמה כרווחית ביותר לאורך זמן, כאשר אנחנו משלמים על כספת שמלווה אותנו היטב לאורך שנים בבית או במשרד, בהשקעה ראשונית חכמה ביותר לאורך זמן. כל מה שצריך לעשות הוא למצוא את הכספת הנכונה.


מה אנחנו מציעים לכם?


המרכז הארצי לכספות ומנעולים מזמין אתכם להתרשם מגלריית הכספות האלקטרוניות שלנו, ולבחור את אותה כספת אלקטרונית שתענה בצורה הטובה ביותר על הצרכים ועל ההעדפות שלכם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירה, כמו גם לספק מידע נוסף ותשובות לכל שאלה.


כל כספת אלקטרונית שתרכשו אצלנו תגיע אליכם עם אחריות מלאה, כך שבכל מקרה של תקלה או בעיה תוכלו לפנות אלינו ולקבל מענה מקצועי ומהיר לבעיה. גם אם המוצר התקלקל לאחר תום תקופת האחריות תוכלו לקבל אצלנו שירות תיקונים מקצועי, שיאפשר לכם ליהנות מכל יתרונותיה של הכספת למשך עוד הרבה שנים.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03