כספת ביתית לאקדח - המרכז הארצי לכספות 073-7841511
 
 
 
 
 

כספת ביתית לאקדח

 
מחזיקים ברישיון נשק? יש לכם אקדח פרטי? כדאי שתקפידו על כללי הבטיחות: 
 
השאירו פרטים באתר והתייעצו עם נציגי חברת המרכז הארצי לכספות כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת על כספת ביתית לאקדח 1800-322321
 
כללי הבטיחות מחייבים בעלי אקדח לאחסן אותו בתוך כספת ביתית. כספת לנשק אישי נדרשת לעמוד בהנחיות מחמירות מבחינת צורת נעילה, עובי דלתות וקיבוע אך היא יכולה לשמש גם לטובת מטרות נוספות:
 
 
  • אחסנת כסף מזומן ותכשיטים

  • שמירה על מסמכים רגישים

  • מניעת גישה מגורמים לא רצויים

  • שיפור תחושת הביטחון בבית ובמשרד

  • שמירה על מדיה מגנטית
 
 
 
כספת ביתית לאקדח
 
 
 

כספת ביתית לאקדח - חובה!

 
מלבד האמור לעיל, עובד המקבל כלי יריה במסגרת עבודתו ואושר לו לקחת את הכלי לביתו מחויב בהתקנת כספת מתאימה. הנחיה זו נמצאת בתוקף מתאריך 1 באפריל 2013 והיא מגדירה את השימוש בכספת מקובעת, איכותית וחזקה.
 

כיצד בוחרים כספת לנשק אישי?

 
ההחלטה על רכישת כספת ביתית אינה מספיקה. חשוב להגדיר את המטרות והצרכים ולהתייעץ עם אנשי מקצוע כדי לוודא החלטה מושכלת. רצוי לבדוק מי היצרן של הכספת ולקרוא היטב על המפרט הטכני. במידה והייעוד של הכספת הוא שימוש אינטנסיבי ויומיומי, ניתן לבחור צורת נעילה דיגיטלית או אלקטרונית. מנגד, כספת הנפתחת לעיתים רחוקות יכולה להינעל עם מנגנון מכאני.
 
חשוב לבחור כספת שיכולה לשרת את הלקוח לאורך שנים. ההשקעה בכספת יכולה לחסוך הוצאות ולמנוע עוגמת נפש. מעבר לכך, בעלי נשק אישי עם ילדים חייבים לעשות הכל על מנת להרחיק אותם מהאקדח. עליהם להסתיר את הקוד או המפתח לכספת ולוודא את תקינותה. בנוסף, מומלץ לבחון את מידות הכספת.
 
רוצים לשמוע פרטים נוספים על כספות? אל תקחו סיכון והפסיקו להתלבט: צרו קשר עם נציגי המרכז הארצי לכספות 
במספר 1800-322321 ונשמח לעמוד לרשותכם.
 
 
 
 

הגנה מפני האקדח עצמו ולא רק מפני פורצים

 
 
 
עבודות רבות כרוכות בהוצאת רישיון לאקדח ושוטרים, אנשי צבא, כוחות ביטחון ועוד רבים אחרים כולל אנשים שמעוניינים בהחזקת אקדח פרטי מסיבות אחרות, נאלצים לאחסן אותו בבטחה כשהם מגיעים לביתם. האחסון הכרחי נגד כגניבות ופריצות וסביר להניח שאנשים רבים יידעו באיזה בתים יש אקדחים מהיכרות עם אותו שוטר או איש קבע שחוזר לביתו. למרות ההגנה מפני שודדים, אקדח יכול להיות מאוד מסוכן גם לבני המשפחה עצמם ולכן כספת ביתית לאקדח חשובה מכול. ההסתרה שלה צריכה להיעשות מפני ילדים סקרנים שיכולים לשחק בו ולגרום לטרגדיות שכבר קרו בעבר.
 
 
 
 
 

כספת ביתית לאקדח מוסתרת ומקובעת

 
 
 

  • כספת ביתית יכולה לשמש את בעל הכספת במגוון רחב של שימושים ולא רק לאקדח או לכלי נשק. למעשה, באותה כספת בה מאוחסן האקדח ניתן לאחסן גם מסמכים חשובים ותכשיטים הרי האקדח לא תופס את כל החלל. איכות הכספת חשובה מאוד וכספת עבה וחזקה תשרת את בעליה למשך שנים ארוכות ונאמנות אך מעבר לכך חשוב לדאוג להסתרה שלה. כדי למנוע סקרנות מפני הילדים וכדי להקשות על פורצים עוד יותר, חשוב להסתיר בצורה כזו שהגישה אליה תהיה פשוטה ומצד שני היא לא תימצא בקלות.

  • גם אחרי בחירת מקום המסתור של הכספת, ההתקנה שלה היא הפעולה החשובה ביותר. הסטטיסטיקה מראה שרוב השודדים לא מנסים לפרוץ את הכספת אלא פשוט לקחת אותה עמם. רוב הכספות היום חזקות מאוד אך כמו שגדולי המומחים אומרים, אין כספת שאי אפשר לפרוץ. בתנאי מעבדה ולאורך זמן אפשר לפרוץ כל כספת אך אם הכספת שלכם תהיה מקובעת היטב, לא יאונה לה כל רע והיא תישאר במקומה.
 
 
 
 
 

לבחור את הכספת שמתאימה לך

 
 
 
כספת ביתית לאקדח ובכלל כל כספת ממבחר הכספות בכל הגדלים יכולה להתאים גם מבחינה עיצובית לחדר. אמנם אנו רגילים לראות כספות בסרטים כשמדובר בכספות גדולות מאוד בבנקים או כספות בבתי מלון שבדרך כלל נמצאות בארון ולא עשויות מהחומרים הכי חזקים, אך כשמדובר בכספת שיושבת אצלכם בבית אין סיבה שהיא תיראה כמו גוש מתכת שהורס ופוגע באווירה. פנו אלינו למרכז הארצי לכספות ונשמח לעמוד לרשותכם לייעוץ והדרכה לגבי הכספת הבאה שלכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03