כספת ביתית לאקדח - המרכז הארצי לכספות 073-7841511
 
 
 
 
 

כספת ביתית לאקדח

 
מחזיקים ברישיון נשק? יש לכם אקדח פרטי? כדאי שתקפידו על כללי הבטיחות: 
 
השאירו פרטים באתר והתייעצו עם נציגי חברת המרכז הארצי לכספות כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת על כספת ביתית לאקדח 073-7841511
 
כללי הבטיחות מחייבים בעלי אקדח לאחסן אותו בתוך כספת ביתית. כספת לנשק אישי נדרשת לעמוד בהנחיות מחמירות מבחינת צורת נעילה, עובי דלתות וקיבוע אך היא יכולה לשמש גם לטובת מטרות נוספות:
 
 
  • אחסנת כסף מזומן ותכשיטים

  • שמירה על מסמכים רגישים

  • מניעת גישה מגורמים לא רצויים

  • שיפור תחושת הביטחון בבית ובמשרד

  • שמירה על מדיה מגנטית
 
 
 
כספת ביתית לאקדח
 
 
 

כספת ביתית לאקדח - חובה!

 
מלבד האמור לעיל, עובד המקבל כלי יריה במסגרת עבודתו ואושר לו לקחת את הכלי לביתו מחויב בהתקנת כספת מתאימה. הנחיה זו נמצאת בתוקף מתאריך 1 באפריל 2013 והיא מגדירה את השימוש בכספת מקובעת, איכותית וחזקה.
 

כיצד בוחרים כספת לנשק אישי?

 
ההחלטה על רכישת כספת ביתית אינה מספיקה. חשוב להגדיר את המטרות והצרכים ולהתייעץ עם אנשי מקצוע כדי לוודא החלטה מושכלת. רצוי לבדוק מי היצרן של הכספת ולקרוא היטב על המפרט הטכני. במידה והייעוד של הכספת הוא שימוש אינטנסיבי ויומיומי, ניתן לבחור צורת נעילה דיגיטלית או אלקטרונית. מנגד, כספת הנפתחת לעיתים רחוקות יכולה להינעל עם מנגנון מכאני.
 
חשוב לבחור כספת שיכולה לשרת את הלקוח לאורך שנים. ההשקעה בכספת יכולה לחסוך הוצאות ולמנוע עוגמת נפש. מעבר לכך, בעלי נשק אישי עם ילדים חייבים לעשות הכל על מנת להרחיק אותם מהאקדח. עליהם להסתיר את הקוד או המפתח לכספת ולוודא את תקינותה. בנוסף, מומלץ לבחון את מידות הכספת.
 
רוצים לשמוע פרטים נוספים על כספות? אל תקחו סיכון והפסיקו להתלבט: צרו קשר עם נציגי המרכז הארצי לכספות במספר 073-7841511 ונשמח לעמוד לרשותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 073-7841511 I פקס: 6320555 - 03