כספת דיגיטלית - המרכז הארצי לכספות 073-7841511
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כספת דיגיטלית


כספות דיגיטליות אלו כספות אשר נפתחות באמצעות קוד. הקוד הוא אישי וכל אחד יכול לקבוע את הקוד אשר מתאים לו ושהכי קל לו לזכור. כספת דיגיטלית היא כספת אשר המנגנון שלה הוא דיגיטלי. לכל כספת יש מנגנון מסוג שונה וישנן כספות אשר נפתחות באמצעות מפתח, כספות שנפתחות בעזרת הזזת מספרים וגם כספות דיגיטליות אשר נפתחות באמצעות קוד שידוע רק לבעלי הכספת. בתוך הכספת אפשר לשים חפצים מסוגים שונים כיוון שכשמדובר על כספות בעלי פתיחה דיגיטלית מתייחסים רק למנגנון ולא לגודל או למקום בו יכולה לעמוד הכספת.

נראות הכספת


חשוב להבין כי אם יש לכם חפצים יקרי ערך בבית כמו תכשיטים, מזכרות, מטבעות או כסף ותעודות חשובות, יש לשמור עליהם. אין זה משנה באיזה מקום הם יהיו בתוך הבית אם בעצם אנו משתמשים בהם כשאנחנו יוצאים (למשל אם אנחנו דומרים בתוך הכספת שרשרת מיוחדת, מה שחשוב הוא שהיא תישמר בתוך הבית ונוכל לצאת איתה כשאנחנו רוצים). לכן, כשחושבים על הנראות של הכספת יש לחשוב קודם כל על המנגנון שלה שיהיה בטוח מפני פורצים, כמו למשל מנגנון של כספות דיגיטליות, ולאחר מכן יש לחשוב באיזה גודל תהיה הכספת והיכן היא תעמוד.

כספת דיגיטלית - גודל הכספת והמיקום שלה


כספת דיגיטלית יכולה להגיע בגדלים שונים כאשר מה שחשוב הוא שתוכלו לאחסן בה את כל מה שחשוב לכם. יכול להיות שאתם זקוקים לאחסן בכספת תכשיטים קטנים ודרכון, אך יכול להיות שאתם צריכים לאחסן מסמכים חשובים או אפילו חפצים גדולים וייקרי ערך. אם יש לכם ספק לגבי גודל הכספת הנחוצה לכם הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא ליצור קשר עם המרכז הארצי לכספות ולתאר מהו הצורך שלכם. לפי הצורך יציעו לכם את הכספת בעלת הגודל המתאים ביותר. כשחושבים על הגודל של הכספת מנסים תמיד להתאים אותה לצורך של האחסון ולמקום בבית. יכול להיות שאין לכם די מקום כדי להניח את הכספת, ואז תוצע לכם במרכז כספת דיגיטלית קטנה בגודל. עם זאת, ננסה להתאים אותה כך שכל מה שחשוב לכם ייכנס פנימה. כך תמנעו פריצה כספות

שמירה על התכולה


הרעיון של כספות דיגיטליות וכספות בכלל הוא לשמור על מה שיש בתוכה גם מפני גנבים, אך לא רק:

  • יכול להיות שאתם נוהגים לארח בביתכם פעמים רבות ותירצו שדברים מסוימים תמיד יהיו בהיחבא
  • חוששים שהילדים בטעות או בכוונה יגיעו לחפצים או למסמכים שאתם רוצים לשמור על שלמותם או מסוכנים (כמו אקדח לנושאי רישיון)
  • כמובן שיש את נושא הניירת והמידע הרגיש אשר לא אמורים להיות לעיני כל

בכל המקרים הללו בוודאי תרצו לדעת שהחפצים הכי חשובים לכם מוגנים. המטרה של התאמת הכספת היא שמירה על מה שחשוב לכם, אך אם ברצונכם להגן על חפצי הערך שלכם מומלץ בנוסף לרכישת הכספת להסתיר את דבר הימצאה בבית, לא לספר היכן היא נמצאת ולעשות מאמצים לבחור בקוד מורכב ומסובך לפתיחה. מומלץ שלא לבחור בקוד פשוט כמו יום הולדת או יום נישואין, אלא לחפש קומביניה מורכבת יותר.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03