כספת חסינת אש לניירת משרדית - המרכז הארצי לכספות ומנעולים
 
 
 
 
 

כספות חסינות אש

 
כספת - רק כשיש לך אחת כזו אתה מבין את חשיבותה
 

הכספת היא חלל,המשתנה בגודלו על פי הצרכים להם הוא משמש ונאטם בצורה כזו המגנה על התכולה המוכנסת אליו, בצורות שונות. איטום הכספת יכול להיות להיעשות בצורה מכאנית, דיגיטאלית או אלקטרונית, על ידי קוד, מנעול, טביעת אצבע ועבור צרכים חשאיים של ממש גם על ידי קריאת רשתית העין, תווי הפנים ועוד. 
 
 
 

הכספת פרצה לחיינו בתור אמצעי מיגון עבור מוצרים יקרי ערך או מסמכים חשובים, בעיקר במוסדות השייכים למדינה (מתקני ביטחון או בתי חולים), אך היום, כמעט בכל בית מלון וכן ברבים מןהבתים הפרטיים, ניתן למצוא כספת, בה אגורים מיטב הפריטים היקרים (הן כספית והןסנטימנטלית) של תושבי המקום. מעניין לדעת, שב-90% ממקרי הפריצות וגניבות רכוש שהיה טמון בכספת, הפריצה עצמה לא נעשה אל הכספת (שכן, פריצה לכספת היא עניין מקצועי שיש להבין בו), אלא עקירתה מהמקום ונשיאתה כמות שהיא אל מחוץ לכותלי הבית או המקום בו התבצע הפריצה. פריצת הכספת, לאחר מכן, מתבצעת באמצעים משוכללים המתאפשרים כאשר הפורץ לא עומד בלחץ של זמן וכאשר יש בידיו הכלים והידע לעשות כן.

 

מעט על מגוון הכספות השונות

 

· סוגים שונים של כספות - המגוון הרחב של סוגי הכספות השונות בא לענות על הצורך ההולך וגובר שלפלחים שונים באוכלוסייה בכספת. כספת לשימוש מסחרי, במשרדים, משמשת לתפקיד שונה מאשר כספת לשימוש ביתי. על כן, גודל הכספת, רמת המיגון שהיא מספקת והפונקציונאליות שלה, לא צריכים להיות דומים בין כספת לכספת. כספת אלקטרונית לדוגמא, פשוטה לתפעול,ותתאים לשימוש בבתי מלון, בהם נוחות וקלות השימוש הן תכונות קריטיות. כספות כבדות ודלתות ביטחון, מתאימות לשימוש בבנקים או לצורך שמירת תרופות וחומרים מסוכנים שונים, ולעיתים אף מהוות דרישה חוקית מטעם המדינה. סוגים נוספים של כספות הן כספות חסינות לאש, כספות לנשק ועוד.

· כספות חסינות לאש - כספות חסינות לאש בדרך כלל גם יהיו עמידות ללחות וישמרו על טמפרטורה פנימית מסוימת גם כאשר הטמפרטורה החיצונית עולה, לעיתים עד 1000 מעלות צלזיוס ויותר, למשך זמן משתנה(בהתאם לאיכות ולמהות הכספת). כספות אלו בדרך כלל ישמשו במקומות החשופים לשינויי טמפרטורה קיצוניים, כמו מפעלים, או במקומות בהם רמת המיגון צריכה להיות הגבוהה ביותר שניתן לספק, כמו בהגנה על ציוד מסוכן, כסף או ניירת משרדית חשובה ביותר בערכה.

 
 

המרכז הארצי לכספות, מספיק מגוון שירותים עבור מגוון רחב של כספות ומנעולים

 
 
 

לפני בחירת נותן השירות, רצוי שתבינו איזה מוצר אתם מחפשים. אין צורך שתתקבעו על דגם או יצרן כספות ספציפי, אך השתדלו להבין מה הם הצרכים המנחים אתכם בבחירת הכספת, ומשם, הדרך לקניית הכספת המותאמת ביותר אליכם היא קצרה ביותר. אנו, במרכז הארצי לכספות,מתחייבים להעניק שירות מקצועי שיתאים בדיוק לדרישות הספציפיות שלכם, ללא התחשבות בשיקולים שאינם נוגעים לצרכים האישיים של כל אחד ואחת מכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03