כספת לנשק ארוך - המרכז הארצי לכספות 073-7841511
 
 
 
 
 

כספת לנשק ארוך

 
נשק צריך תמיד להיות מאוחסן בצורה בטוחה
 
כלי נשק הוא לא דבר שאפשר להקל בו ראש, וכל מי שיש בבעלותו כלי נשק כזה או אחר ודאי מבין זאת היטב. במדינת ישראל, יותר מכל מקום אחר בעולם, אנשים נחשפים לנשק בגיל צעיר יחסית, כשכמעט כל אחד מאתנו מגיע לצבא בגיל 18 ואוחז לראשונה בנשק – כאשר רבים מאתנו נשארים עם הנשק הזה לאורך שנים רבות של שירות צבאי קרבי. 

עם זאת, דווקא בחברה האזרחית אין לנו הרבה מאוד כלי נשק, ורוב הנשקים שנמצאים בבעלות ובשימוש פרטיים בישראל הם אקדחים. עם זאת, עדיין נמצא לא מעט נשק ארוך בשימוש גם בצבא ומחוצה לו, וכמו כל סוג אחר של נשק, אחד העקרונות החשובים ביותר בשימוש בנשק הוא שכאשר אנחנו לא נמצאים עם הנשק עלינו, הוא צריך להיות מאוחסן בצורה הבטוחה ביותר. 

אחסון של נשק בבית או במקום עבודה דורש מאתנו במקרים רבים פירוק של הנשק ממכלול ומחסנית והפרדה של החלקים השונים, או בצורה נוחה יותר – אחסון של הנשק בכספת. הכספת נותנת לנו את האפשרות לשמור על הנשק בצורה בטוחה מפני פורצים ואיומים אחרים מצד אחד, ומאפשרת לנו גישה נוחה אליו בשעת הצורך מצד שני – וצריך להכיר כספות לנשק ארוך בכדי לבחור כספת מתאימה לנשק שלכם.
 

איזו כספת מתאימה לנשק ארוך והיכן היא נחוצה

 

  • היכן זה נחוץ?  כספות המתאימות עבור נשקים ארוכים נמצאות בעיקר בשימוש אצל כוחות הביטחון השונים, הן באופן מוסדי והן באופן פרטי. אם מדובר בחברות אבטחה שבהן יש צורך באבטחה שכוללת נשק ארוך, הרי שהנשק צריך להיות מאוחסן בכספת כשהוא לא נמצא בשימוש. הדבר נכון עבור גורמים פרטיים, אבטחת של משרדי ממשלה ועוד. בנוסף, ישנם גם אנשים פרטיים שבוחרים להשקיע בכספת לנשק ארוך עבור הבית שלהם, והמדובר הוא בעיקר באנשי צבא וכוחות הביטחון שיוצאים עם הנשק הארוך שלהם הביתה, וזקוקים לאחסון בטיחותי באופן קבוע של אותו הנשק. בכל מקרה, כאשר יש צורך באחסון איכותי ובטיחותי של נשק ארוך – יש צורך בכספת מתאימה וצריך להבין במה בדיוק מדובר.

  • מהי כספת מתאימה? כספות לנשק ארוך הן מטבען כספות בעלות מבנה פיזי מיוחד, שמתאימות לאחסון של נשקים כאלה. מרבית הכספות הן בעלות מבנה ריבועי, עם עומק ורוחב שעולים על הגובה בדרך כלל. כספת שמתאימה לנשק ארוך תהיה כספת מוארכת שבמקרים רבים תהיה דקה יותר, במידה ומדובר בכספת המיועדת לנשק אחד בלבד. ישנן גם כספות המתאימות עבור אחסון של מספר נשקים ארוכים, ואלה הן כבר כספות שיש להן לא מעט עומק בנוסף לגובה ולאורך. עבור כוחות הביטחון, ישנן גם כספות המתאימות ומאושרות לאחסון של נשקים ארוכים וסמים גם יחד, והן נמצאות בעיקר בשימוש משטרתי מטבע הדברים. בכל מקרה, הכספת עצמה צריכה להיות איכותית ובטוחה במאה אחוז, כיאה לכל הסטנדרטים הבטיחותיים של אחסון כלי נשק.
 
 
כספת לנשק ארוך
 
 

המרכז הארצי לכספות מתאימים כספת לכל צורך

 
כפי שבוודאי הבנתם עד כה, כספות לנשק ארוך הן כספות ייחודיות למדי מבחינת המבנה והצורה שלהן, ובדיוק כמו שהן ייחודיות באופן זה, כך גם ישנן כספות ייחודיות באופנים רבים אחרים – ועל כל צורך ייחודי או סטנדרטי אנחנו במרכז הארצי לכספות יודעים לענות. אם אתם זקוקים לכספת לנשק, או לכל מטרה אחרת, אנחנו נדע להתאים לכם את הכספת האיכותית והבטוחה ביותר עבור הצורך שלכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03