כספת ספר - המרכז הארצי לכספות 073-7841511
 
 
 
 
 

כספת ספר

 
רוצים לשמור על חפצים יקרי ערך בתוך כספת דיסקרטית? לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם: כספת ספר המיוצרת על ידי החברות המובילות בעולם במחיר אטרקטיבי ומפתיע
 
לאחר הסבה מקצועית אפשר להפוך כל ספר סטנדרטי לכספת חזקה ויעילה. הדגש הוא על החבאת הכספת במדף הספרים לצרכי בלבול ומניעת תשומת לב. חזית הספר והכריכה נראים רגיל לחלוטין והם אפילו מוסיפים לדקורציה של המדף או הארון. מעבר לכך, ניתן להטביע על כריכת דמויית עור שמות של ספרים אמיתיים וכך להרים את רף האבטחה וההגנה.
 

התכונות העיקריות של כספת ספר

 
כספת איכותית עשויה מפלדה מחוסמת והיא ננעלת על ידי מנעול אמין. יש כמה תכונות שניתן להשיג רק עם כספת שנראית כמו ספר:
 
 
  • עיצוב מרשים ונפח אחסון גדול
  • בחירה בין אפשרויות נעילה מגוונות
  • מידות נוחות ומפרט טכני אטרקטיבי
  • אחריות מלאה
  • מתנה מקורית לעובדים, מנהלים, חברים או בני משפחה
 
 
 
 
 
הכספת אינה מעוררת סקרנות אך היא מצליחה לשמור על נוחות אידיאלית. פתיחה ונעילה של הכספת מתבצעים בתוך שניות בודדות. כל לקוח יכול להחליט היכן למקם את הכספת או מה להטמין בתוכה. הכספת שומרת על חפצים יקרי ערך לאורך זמן והיא נחשבת מושלמת להגנה על מסמכים רגישים בבית או במשרד. אפשר להשתמש בתכונות הכספת כדי להוכיח רמת אבטחה מול חברת הבטיחות ולנצל אותה בתור השקעה משתלמת.
 

כיצד בוחרים כספת ספר?

 
הגדרה מוקדמת של מטרות וצרכים יכולה לעזור לכם לבחור את הכספת המתאימה. כדאי לבדוק מה כולל המפרט הטכני של הכספת, להשוות בין מידות ולוודא את עמידות ואמינות הכספת. ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות ולאסוף מידע על יצרני כספות. בנוסף, תקופת אחריות מאפשרת הזמנה של שירות תיקונים מקצועי בכל מקרה של בעיה או תקלה. הכספת הופכת במהירות לחלק בלתי נפרד ממדף הספרים והיא מוכיחה את יעילותה.
 
בחברת המרכז הארצי לכספות ומנעולים מתמחים בייצור, ייבוא ושיווק של כספות ספר. הכספות המשווקות אצלנו מיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם. אנו עוסקים בתחום הכספות כבר עשרות שנים ומחזיקים בניסיון משמעותי. נשמח להציע לכם כספת במחיר משתלם ולהתאים עבורכם מנעולים, צילינדרים ופתרונות נוספים. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ותאמו פגישת היכרות לא מחייבת. בואו לבחור כספת ספר שתשרת אתכם לאורך שנים ותתאים לצרכים שתגדירו.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03