מנעול קומבינציה- המרכז הארצי לכספות ומנעולים 073-7841511
 
 
 
 
 

מנעול קומבינציה

 
המרכז הארצי לכספות גאה להציג בפניכם מגוון רחב של מנעולי קומבינציות ומנעולים מתקדמים, תוצרת מיטב המותגים המובילים בתחום אבטחת הדלתות.
 

מנעול קומבינציה המתאים לך:

 
 
מנעולי מאוור כפול שיניים – מנעול זה מגיע עם שני מפתחות כפולי שיניים באורכים שונים, עם אפשרות להוספת מנעול קומבינציה מכנית או אלקטרונית. מנעולי מאוור הם בעלי מנגנון פטנט רשום של צילינדר מחוזק, ונחשבים לעמידים במיוחד מפני שבירה, בעת משיכת ידית הדלת המחוברת למנעול, נגד הכיוון.
 
 
 
מנעול קומבינציה
 
 
 
 
מנעולי קרומר שני מפתחות כפולי שיניים - לכספות שמיועדות לשמירה ולאחסון של חומר מסווג ורגיש, כסף מזומן או המחאות, תכשיטים בעלי ערכים כספיים וסנטימנטליים גבוהים, צריך מנעול חזק במיוחד. מנעול קרומר לכספות, אשר מגיע עם שני מפתחות כפולי שיניים, הוא בדיוק ההגנה הנדרשת לשם כך.
 
 
 
 
 
 
מנעול S&G אלקטרוני כולל השהייה – דור חדש, מתקדם ודיגיטלי המציע הגנה אפקטיבית כנגד פורצים, באמצעות מנגנון אלקטרוני המאפשר נעילת כספות בעזרת קוד. למנעול יש זמן השהייה של פתיחת הכספת בניסיון פריצה חוזר ונשנה, כאשר מנסים לנחש את הסיסמה. ניתן לתכנן את המנגנון עבור 8 משתמשים שונים.
 
 
 
כספת אלקטרונית
 
 
 
 
מנעול אלקטרוני אודיט חכם – קבה – מנעול חכם מבית קבה, הכולל השהיית פתיחה בעת ניסיונות פריצה, כולל ניהול מתקדם של תכנון שבועי לפתיחה ולנעילת כספת. מתאים למספר רב של משתמשים
 
 
 
 
 
 
מנעול אלקטרוני וזיהוי ביומטרי – מנגנון ביומטרי הסורק את טביעת האצבע של המשתמש ומאפשר את פתיחת הכספת. תוצרת חברת דיפלומט – אחת החברות המובילות והנחשבות בתחומה בקוריאה ובעולם כולו. פועל באמצעות סוללות AA (סוללות "אצבע"). קיימים גם דגמים הפועלים באמצעות חיבור לחשמל, ודגמים אמריקאים (של חברת S&G), הפועלים באמצעות סוללה V9.
 
 
 
כספת
 
 
 
 
מגוון מנעולי ג'ואל – מנעולי קומבינציות עם מנגנון ייחודי שהותאם מראש לכספות, ובמשך הזמן גם הוסף לדלתות פלדה רבות. בעלי מערכת דיסקיות המספקת סגירה הרמטית לכספת, להגברת הביטחון מפני ניסיונות פריצה. בעל 3 מפתחות חריצים, ארוכים ומיוחדים המקדים על פריצת המנעול.
 
 
 
 
 
הנכם מוזמנים להתרשם מגלריית המנעולים והקומבינציות שלנו. נשמח להציע לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הפתרון האידיאלי עבור צורכיכם. פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03