פריצת כספות עם המומחים - המרכז הארצי לכספות 073-7841511
 
 
 
 
 

פריצת כספות

 
עומדים חסרי אונים מול כספת נעולה?
המרכז הארצי לכספות ולמנעולים הוא בדיוק התשובה.
 
צוות המומחים שלנו ישמח להגיע אליכם במהירות ולספק לכם שירותי פריצת כספות במומחיות ובאחריות.
 
 חייגו עכשיו:      1800-322321  ופורץ מוסמך כבר בדרך אליכם.
 

מתי צריך פריצת כספות - תקלות נפוצות

 
אם יש לכם כספת, בוודאי מאוחסנים בה חפצים רבים שהינם יקרי ערך עבורכם, הן מבחינת שווים הכספי והן מבחינת ערכם הרגשי. לכן, חשוב מאוד שתמיד תהיה לכם אפשרות לפתוח את הדלת על מנת להוציא ממנה חפצים או להכניס אליה חפצים נוספים שאתם רוצים לשמור מכל פגע. אבל, כמו בכל מתקן אחר, גם במוצר זה יכול להיות תקלות, מכל מיני סיבות, שהנפוצות בהן הינן:
 
מנעול תקול – תקלות במנעולים הן אחת הסיבות המרכזיות להזמנת פורץ, והן    מצריכות, בדרך כלל, גם פריצה וגם החלפה של המנעול בחדש.
 
תקלה במנעול הקוד– לעיתים מנגנון הקוד "נתקע ולא מאפשר להגיע אל הקוד הנכון. גם במקרה זה הפתרון הוא בדרך כלל פריצה של הדלת, שרצוי שתיעשה על ידי איש מקצוע מומחה.
 
דלת שלא נפתחת – הרבה פעמים תנאי לחות קיצוניים או בלאי מביאים לכך שדלת הכספת לא נפתחת. גם במקרה כזה פנייה לפורץ מקצועי תוכל לסייע לכם להחזיר את הדלת למצבה המקורי.
 
שכחת קוד הפתיחה – הרבה פעמים אנחנו מקבלים קריאות לצורך פריצת כספות משום שבעל הכספת פשוט שכח את קוד הפתיחה והנעילה. במקרים שכאלה אפשר, כמובן, לנסות קומבינציות קוד שונות, אולם לא תמיד זה מצליח. במקרים שכאלה רק פורץ מוסמך יוכל לפתוח את הדלת מבלי לגרום נזק לכספת או לתכולתה.
 

המרכז הארצי לכספות ולמנעולים לשירותכם

 
אם יש לכם תקלה בכספת הביתית או המוסדית, חשוב שתפנו לחברה המתמחה בתחום. אמנם, היום הרבה מאוד אנשי מקצוע מתחום המנעולנות מציעים שירותי פריצת כספות, אולם רק כאשר אתם פונים לחברה שזה תחום ההתמחות שלה, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות מקצועי ואמין – באחריות.

צוות פורצי הכספות שלנו אמון על מתן שירות מקצועי ומדויק לכל בעיה, וישמח להחזיר את הכספת שלכם לפעילות תקינה
 
להזמנת שירות מקצועי, אמין ומהיר חייגו עכשיו 1800-322321 
ואנחנו כבר בדרך אליכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03