תיקון כספות - המרכז הארצי לכספות מתמחים בשיווק ותיקון כספות
 
 
 
 
 

תיקון כספות

 
הכספת נתקעת? המנגנון עושה בעיות? זה הזמן לקרוא למומחים בתיקון כספות, כדי שלא תצטרכו להזמין שירותי פריצת כספות.
 
כספות, בייחוד הגדולות הטובות שבהן, יכולות להיות עסק לא זול בכלל. יחד עם זאת, גם לכספת האיכותית ביותר יש אורך חיים וכולן זקוקות לטיפולים תקופתיים ולאחזקה הולמת, שאם לא כן, הן עלולות להתקלקל. במקרים מסוימים, תקלות פשוטות שניתן היה לתקן בקלות ובזול, עלולות לגרור צורך בפריצת הכספת באופן שיחייב להסב לה נזק בלתי הפיך. לכן, תיקון כספות אינו משהו שכדאי לדחות, או שירות שמומלץ להפקיד בידיים לא מיומנות.

המרכז הארצי לכספות ומנעולים מעמיד לשירותכם ניסיון רב שנים בייצור, ביבוא, בשיווק ובתיקון של כספות מכל הסוגים הנמצאים בשימוש כיום. המרכז מעמיד לשירות לקוחותיו את מיטב אנשי המקצוע בתחום, כמו גם את הכלים והציוד המתקדמים בענף. מכיוון שתקלות לעולם מתרחשות בזמן הכי לא מתאים, הצוות שלנו עומד לשירותכם בכל שעה, 24 שעות ביממה.
 
לתיקון כספות 24 שעות ביממה, התקשרו: 073-7841511
 

תיקון כספות עם המקצוענים ביותר

 
הכספת עושה בעיות? הזמן דוחק? נציג מטעם החברה יאזין לבעיה, ובמידת האפשר, יציע לכם אפשרויות לטיפול בבעיה באופן עצמאי, כדי לחסוך לכם בזמן ובכסף. במידת הצורך, יגיע איש מקצוע עד אליכם, בכל עת, מצויד בכל הדרוש לביצוע התיקון, לרבות ציוד פריצה.

במידה שיהיה צורך לבצע פריצת כספות, אנשי המקצוע המיומנים שלנו יבצעו את העבודה במהירות וביעילות האפשרית, תוך הקפדה להפחית למינימום האפשרי את מידת הנזק למנגנון הכספת. המנעולנים של המרכז רואים עצמם מחויבים לסטנדרטים גבוהים של שירות ואמינות, ולכן יקפידו שלא לעשות דבר מבלי להיוועץ בכם ולקבל את הסכמתכם, הן לביצוע הפעולה והן לעלותה.
 

שירותים נוספים

 
 
•תיקון כספות

•שדרוג כספות

•טיפולים שוטפים
 
 
 
•פריצת כספות מכל סוג 

•ייעוץ מקצועי בבחירת כספות ועזרי ביטחון

ועוד
 
 
 
רוצים לפצח את הקוד לתיקון כספות איכותי? התקשרו, 24 שעות ביממה: 073-7841511
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 073-7841511 I פקס: 6320555 - 03