כספות למשרד - המרכז הארצי לכספות - כספות מהחברות הטובות בעולם
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כספות למשרד – הביטחון שלכם בהישג יד!


אנו משווקים מגוון רחב של מוצרים בהתאמה לצורכיהם הייחודיים של לקוחותינו. הם מספקים מענה המאפשר להגן על מסמכים מסווגים וסודיים, ציוד יקר ערך וכסף, במוסדות, בעסקים, בחברות ובארגונים שונים, כפי הנדרש מחברות הביטוח, ולמען השקט הנפשי שלהם.
צריכים כספת לזמן מוקצב? באו להשכיר עוד היום להשכרת כספות לחץ כאן

התקשרו עכשיו למומחים של המרכז הארצי לכספות ומנעולים: 1800-322321

בסביבה משרדית יש צורך מהותי באחסון בטיחותי

בסביבה משרדית יש לא מעט מסמכים וחפצים בעלי ערך רב מאוד. בין אם מדובר במסמכים רגישים או בעלי חשיבות גבוהה, בסכומי כסף גבוהים, טכנולוגיה מתקדמת או כל חפץ אחר – אנחנו רוצים להיות בטוחים שחפצי הערך שלנו מוגנים היטב בסביבה המשרדית בה הם נמצאים. לכן, יש צורך מהותי ביותר בכספות למשרד – וכספות אלה צריכות להתאים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של אחסון בטיחותי בכספת, ולצרכים היום יומיים של השימוש שלנו בהן גם כן. כעת, נבין בדיוק כיצד לבחור בצורה הנכונה ביותר כספת משרדית, וכיצד תבטיחו שהיא תשמש אתכם היטב לאורך זמן רב כפי שהדבר נחוץ כאשר אתם משקיעים לא מעט כסף בכספת חדשה.

מה אתם צריכים שיהיה בכספת המשרדית שלכם?

    ·בטיחות מקסימלית – כמו בכל כספת אחרת, התנאי הבסיסי ביותר בכל בחירה של כספות למשרד הוא בטיחות – אתם רוצים כספת בטוחה שתבטיח לכם את הבטיחות המקסימלית של המסמכים, הכסף וחפצי הערך שאתם שמים בתוכה. כך, אתם יכולים להיות בטוחים מפני חששות של ריגול תעשייתי, פריצה וגניבה וכדומה.
    ·התאמה למרחב – כשאתם משקיעים בכספת עבור המשרד שלכם, אתם רוצים להיות בטוחים שמדובר בכספת שתתאים למשרד ותיכנס בו בצורה נוחה ולא בצורה בולטת ולא נוחה. ישנן גם אפשרויות של כספות שקועות בקיר בנישה ייעודית – וכדאי לתכנן זאת היטב.
    ·עמידות באש וברטיבות – אחד הסיכונים שכדאי לשים אליהם לב הוא לא בהכרח גניבה של חפצי ערך אלא פגיעה במסמכים וחפצים חשובים בשל שריפה או הצפה. לכן, כדאי להשקיע בכספות למשרד שתהיינה מוגנות מפני רטיבות ומפני התלקחות – כך שתוכלו להיות בטוחים שגם במצבי חירום שכאלה חפצי הערך היקרים ביותר אכן יהיו בטוחים כפי שהם צריכים להיות.

כספות למשרד מיועדות למטרות שונות, כגון:


•אחסון טפסים ו/או מסמכים המכילים פרטים אישיים ורגישים
•שמירה על מזומן וצ'קים שמתקבלים – טרם הפקדתם בבנק
•הגנה על ציוד חשוב ו/או יקר כגון: כוננים של מחשבים ניידים, לפטופים וכדומה
•הצלת מסמכים וחפצים יקרי ערך מפני נזקים סביבתיים שונים – הצפות, שריפות, וכדומה
•ועוד
אסונות טבע, ניסיונות ריגול, פריצות ואירועים מסוכנים אחרים מחייבים אתכם לשמור על הדברים היקרים והחשובים לכם באופן קפדני ואחראי. שימוש במגירה נעולה או בקופסה פשוטה עם מפתח, עלולים לגרום לחומרים רגישים להתגלגל לידיים הלא נכונות ושיעשו בהם שימוש בלתי ראוי, או שחלילה הם לא יוכלו לשרוד במקרה של אסון. פתרונות מסוג זה אינם מספקים. הדרך הטובה ביותר ליהנות מראש נקי מדאגות, היא באמצעות שימוש בכספות משרדיות.

למה דווקא אצלנו?


החברה שלנו חרתה על דגלה מתן שירות באיכות ללא פשרות לכלל לקוחותיה. כל אחד מהם זוכה ליחס אישי ואדיב ולשירות לבבי. כמו כן תוגלו לקבל ייעוץ מקצועי לכספות למשרד מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אשר ברשותם ניסיון עשיר וידע רב, שבאמצעותו הם יכולים לעזור לכם לבחור את הכספת האידיאלית למשרדכם, מתוך מגוון המוצרים האמינים והאיכותיים שתוכלו למצוא אצלנו.
אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל עת. נשמח לענות על כל שאלה שהיא.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03