כספת לנשק ותרופות- המרכז הארצי לכספות תקן 9001 073-7841511
 
 
 
 
 
 
 
 

כספת לנשק אישי


מעוניינים לשמור את הנשק שלכם במקום שבו הוא לא יפגע באף אחד? זקוקים לכספת לנשק עבור העסק שלכם? לחברת המרכז הארצי לכספות ומנעולים יש בדיוק את מה שאתם צריכים!

להתאמה אישית של כספת לנשק חייגו למספר - 1800-322321

כספת לנשק אישי של חברתנו היא בדיוק המוצר בשבילכם:


•עמידה קפדנים בתו התקן הישראלי, האירופאי והאמריקאי

•התאמה לדרישות של משטרת ישראל

•שימוש נוח

•מגוון רחב של מוצרים מתוצרת מיטב היצרנים

•התאמה של המוצר ללקוח

חשיבותן של כספת לנשק אישי

נשק הוא כלי שיכול להגן אך עלול גם לפגוע, ולכן יש לשמור עליו במקום מוגדר וייעודי, הרחק מהישג ידם של אנשים לא מורשים ובמיוחד הרחק מילדים. כספות לנשק הן לא עניין של מותרות או רצון טוב של בעל הנשק – על כל אדם פרטי, בית עסק או חברה שמחזיקים בנשק להבטיח שהכלי הזה לא יגיע לידיים מסוכנות, והדרך לעשות זאת היא לשמור כל כלי נשק בכספות מיוחדות. המדובר בכספות הבנויות במיוחד לצורך זה, ולכן הנשק נכנס ויוצא בקלות מהכספת. המתקן גם נסגר בקוד מיוחד, הידוע רק למורשים. למאמר מורכב למקומות מיסתור לכספת

כספת לנשק אישי רוכשים ממומחים

המרכז הישראלי לכספות ומנעולים מתמחה בייצור ובייבוא של כל סוגי הכספות, לרבות כספת לנשק. המוצרים של החברה הינם עמידים, יעילים, נוחים לשימוש ועומדים בכל דרישות התקן ומשטרת ישראל. המוצרים האיכותיים שלנו יאפשרו לכם להרחיק את הנשק מידיים זרות, ולהגן עליו מפני גניבות של גורמים עוינים. אנו דואגים להתאים את המוצר בצורה מדויקת לצרכים של הלקוח, בין אם מדובר בלקוח פרטי, עסקי או מוסדי, וכך הכספות משרתות בצורה הטובה ביותר את הצרכן.

אם אתם זקוקים לכספת לנשק, אנו מזמינים אתכם ליהנות ממבחר גדול של מוצרים ומידע רב של אנשי המקצוע שלנו. תפנו אלינו בכל שאלה, ואנו נספק את התשובה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


יהוד-מונסון, יהוד I משרד: 1800-322321 I פקס: 6320555 - 03